staley7580
<font color=blue>Hangs Out With Hyenas<br><font co
- Joined
- Sep 21, 2006
- Messages
- 24,436
It was okay at first but some of them were sour. It's sort of a hit or miss with the taste. I don't think it's worth it. It's $5 for 4 small apples.
Same here... Way to spendy for what you get.