21 days for a cup that depending on the size would cost aprox $2.50 per morning is a couple dollars over $50. Glad I only get a couple cups a year. lol
21 days for a cup that depending on the size would cost aprox $2.50 per morning is a couple dollars over $50. Glad I only get a couple cups a year. lol
In my area, Dunkin offered a special refillable cup to customers so my refills are only .99 (1.05 with tax). Perhaps you could look into that and stretch dollars a little further!