Jennifer S
DIS Cast Member<br><font color="orange">Has the be
- Joined
- Aug 30, 2004
- Messages
- 4,754
It is definitly more expensive to eat healthy - fresh fruit, veggies ,etc. We are a family of four and we spend $600- 650 a month. This also includes all cleaning supplies, tp, paper towels, etc.
Our bill has gone up since I have been dieting.
Our bill has gone up since I have been dieting.