benniecooper
Mouseketeer
- Joined
- Aug 31, 2011
- Messages
- 87
NYCDiane, I was attempting to agree with you and just used Poptarts as an unhealthy processed food example. For the record, Poptarts go on sale at stores in my area for 3 boxes for $5.00. Kellogg's often released coupons for them. I have often seen $.50 off a box and my stores double which would make them $.67 per box.
Anyway, I believe this thread has went way of topic and I say to the OP, good job scoring the collar for your dog. I spend many Saturdays couponing at PetSmart for my boys. You can get some great deals.
Anyway, I believe this thread has went way of topic and I say to the OP, good job scoring the collar for your dog. I spend many Saturdays couponing at PetSmart for my boys. You can get some great deals.