nerdylightbulb
hey, youngblood.
- Joined
- Sep 15, 2007
- Messages
- 15,746
I know, jelly.
Drinks are so cheap there too.
I got 3 litres of Diet Mountain Dew for $1 and bought like 3 bottles every time we went to Wal Mart. :')
2 liters at our Walmart cost less than less than regular sized sodas :3
Diet Mountain Dew tastes sweeter than regular Mountain Dew to me