That 's a good price. I bought mine today at .59/lb for Jennie-O - limit 2 per customer so I bought 2.
Could you tell us where you are getting your turkeys so cheap?
I Paid $.29 a pound. The flyer said .49 but when I got there it said .29so I grabed it. Only problem, we've never cooked a turkey so we don't really know what to do with it.
I'm in WNY and all stores price match. No minimum purchase and the price is .38 cents a pound this year.
I Paid $.29 a pound. The flyer said .49 but when I got there it said .29so I grabed it. Only problem, we've never cooked a turkey so we don't really know what to do with it.