chriswilliam
Earning My Ears
- Joined
- Jul 18, 2006
- Messages
- 51
I've gone over the math again and again, mocking up meal prices and I just don't see where we (family of 5) would save any money. I think it would cost $150 more.
We have a light eating 4 year old. And I don't see us wanting to sit down each night for a drawn out meal.
My projections include two meals in park and snacks with 2 sit down meals over the course of 5 days.
I'm using the prices for allearsnet.com?
Am I crazy?
Thanks for the guidance.
We have a light eating 4 year old. And I don't see us wanting to sit down each night for a drawn out meal.
My projections include two meals in park and snacks with 2 sit down meals over the course of 5 days.
I'm using the prices for allearsnet.com?
Am I crazy?
Thanks for the guidance.