and I realize how thankful I am for freebies
I did a testdrive a while back for $100 Dean and Deluca Gift Certificate with as much as I love Coffee I cant see spending $36/lb on a pound
but I did because it was free
Im so spoiled with freebies!
Is it better than $6/lb? Most definately in case youre interested
lol



Is it better than $6/lb? Most definately in case youre interested
