I would assume WeGoShop will be cheaper. I know when they shopped for us, they used their Publix discount card. So, if Publix had 12 packs of Coke for 4 for $10 you would pay $2.50 per 12 pack. Plus, they show you the actual receipt for your stuff so you know what they paid.