Disney1fan2002
<font color=red>Like OMG the TF is SOO psyched to
- Joined
- Jun 21, 2002
- Messages
- 12,071
UGH. The 1st of the year, I decided to started packing the kids a lunch, instead of feeding their lunch account with money. It cost me $30 a week for all three. At first, I bought school lunch food with regular food shopping. Last week, I decided to make a special trip JUST for the school lunch stuff. It cost me OVER $30. The bigger problem? I have to make more than one trip a week because they eat through what I bought. So I am paying much more than $30 a week to pack them a lunch.
They are now back to buying lunch at school.
They are now back to buying lunch at school.