Thanks folks. I just spoke with my TA, who was also very confused about it. We did buy a package, so if we get the meal plan, it is the $35X8 formula. She (my TA) said many people are confused about this, and the new way they are doing everything.
Any feedback on the plan's value would be appreciated....did you think it was a good idea to purchase, or not worth it?