worm761
<img src=http://photopost.wdwinfo.com/data/500/sw.
- Joined
- Feb 4, 2001
- Messages
- 6,964
I have an opportunity to purchase a 25 pound box of peaches. The cost is $14. It's a steal! I am finding it hard to pass up this deal. But at the same time I keep thinking what am I going to do with 24 POUNDS of peaches? That's a lot of peaches. Any suggestions? Or recipes?