OK first one the cake. How can it only feed 4 people when it looks bigger than that. Also if I want to feed say 18 people what is the increase in cost.
Next we are not drinkers so no champane for us what if I want white grape juice can I get like a 2 bottle of juice for the price of one bottle of champane. And if so what is the cost for more and how many glasses are in a bottle.
Yeah I am working on a budget so I have a clue as to how much it cost.
OK one last one flowers I get one for my self and something for dh but no more right?
Thanks in advance,
Kim
Next we are not drinkers so no champane for us what if I want white grape juice can I get like a 2 bottle of juice for the price of one bottle of champane. And if so what is the cost for more and how many glasses are in a bottle.
Yeah I am working on a budget so I have a clue as to how much it cost.
OK one last one flowers I get one for my self and something for dh but no more right?
Thanks in advance,
Kim