AllNamesTaken
Mouseketeer
- Joined
- Feb 15, 2006
- Messages
- 307
For 2 adults and 2 kids - 7 nights. Paid $686. I just added up our receipts. We received $1186 worth of food!!! What a deal!! Now, I must say, if we were paying OOP we would not have ordered all $1186 of that food! We would never get desserts with lunch and we would share sodas instead of each getting one. We would not each order an appetizer. Maybe 2 to share. So I guess technically I can't claim that I "saved" the $500 difference. But we definately saved big bucks and got to try lots of different foods. I'm a huge fan of the plan!! Any questions feel free to ask.