disagree - DH loves his sleep
we don't use DDP bc we would never eat that much food (appetizers, meal, and desert) so it wouldn't save us any money
disagree....it's worlking out to about $40 a day for each of us so it's well worth the cost!!
I will miss "You can fly" or whatever it was called...it was cheesy but always fun and i always got to walk right on it, which was very rare for any MK ride.